Hello Bass Fishing Fanatics!

Welcome to the
Apex Pro Tour

Aliquet adipiscing in dignissim scelerisque fermentum nibh condimentum ligula eget nunc blandit interdum eros, massa ante ipsum senectus quis in.

Sponsored by

Apex 2022

2022 Tour Standings

PlaceAnglerMohaveTrinityArlingtonEl Cap/ San VTotal
1Scott Hellesen939210299386
2Joe Uribe Jr909685105376
3Thomas Kanemoto105739997374
4Nick Cloutier1021028188373
5Colby Pearson89949486363
6Randy Mcabee97938284356
7Austin Bonjour99669395353
7Matthew Nadeau81869294353
7Nick Salvucci701059187353
10Ken Mah967110573345
11Nick Wood83808992344
12Hayden Lee77779692342
13John Pearl94857983341
14Ish Monroe87909763337
15Christian Ostrander57889593333
16Luke Johns578290102331
17Bill O’Shinn61978780325
18Tony Franceschi79847190324
19Jason Austin92817670319
20Austin Wilson65898381318
21Joey Skym95617275303
22Mark Lassagne88726774301
23David Swendseid68577796298
24Marty Lawrence76557885294
24Earl Dalton III80796669294
26Garrett Bradshaw62876378290
26William Ponting69568877290
28Johnny Johnson71757567288
29Gregory Troughton59706989287
30Stan Lafever58916471284
31Ryan White92606066278
32Paul Hodges74596876277
33Zack Thompson67766568276
34Kevin Johnson75626172270
35Kerry Harris57586279256
36Juan Acosta8674800240
37Kevin Finley60635964246
38Jeff Michels6399730235
39Wayne Breazeale8267082231
40Hunter Schlander6678840228
41Vincent Bernal7383700226
42Greg Gutierrez7265860223
43Travis Williams5764065186
44John Stewart095740169
45Cliff King856800153
46Scooter Griffith786900147
47Matt Shura8400084
48Lewis Milligan6400064

View Results

May 13-15

TBA

June 10-12

TBA

Apex - Articles