Hello Bass Fishing Fanatics!

Welcome to the
Apex Pro Tour

Aliquet adipiscing in dignissim scelerisque fermentum nibh condimentum ligula eget nunc blandit interdum eros, massa ante ipsum senectus quis in.

Sponsored by

Apex 2022

2022 Tour Standings

PlaceAnglerMohaveTrinityArlingtonTBA 4Total
1Scott Hellesen91*92102285*
2Colby Pearson899494277
3Nick Cloutier91*10281274*
4Ish Monroe879097274
5Joe Uribe Jr909685271
6Ken Mah91*71105267*
7Randy Mcabee91*9382266*
7Nick Salvucci7010591266
9Thomas Kanemoto91*7399263*
10Matthew Nadeau818692259
11John Pearl91*8579255*
12Nick Wood838089252
13Austin Bonjour91*6693250*
13Hayden Lee777796250
15Jason Austin91*8176248*
16Bill O’Shinn619787245
17Juan Acosta867480240
17Christian Ostrander578895240
19Austin Wilson658983237
20Jeff Michels639973235
21Tony Franceschi798471234
22Luke Johns578290229
23Hunter Schlander667884228
24Mark Lassagne887267227
25Vincent Bernal738370226
26Earl Dalton III807966225
27Joey Skym91*6172224*
28Greg Gutierrez726586223
29Johnny Johnson717575221
30Stan Lafever589164213
30William Ponting695688213
32Garrett Bradshaw628763212
33Ryan White91*6060211*
34Marty Lawrence765578209
35Zack Thompson677665208
36David Swendseid685777202
37Paul Hodges745968201
38Gregory Troughton597069198
38Kevin Johnson756261198
40Kerry Harris575862177
41John Stewart09574169
42Cliff King85680153
43Wayne Breazeale82670149
44Scooter Griffith78690147
45Kevin Finley60630123
46Travis Williams57640121
47Matt Shura840084
48Lewis Milligan640064

View Results

May 13-15

TBA

June 10-12

TBA

Apex - Articles

APEX Championship - Stories